Logo

HUAWEI P9 LITE

Број на оглас: 3408761 | Објавен на: 17.11.2019, 06:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P9 LITE 2017

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava, vo odlična sostojba. Kupen vo t-mobile, raboti na site kartici.

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач