1 / 6
Fiat tipo 1.4 i 1.6 vo delovi
300 €
Цената не е фиксна
28.02.2023 21:29

Кратово

Марка:

Fiat

Модел:

Tipo

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2018

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Prodava delovi za Fiat tipo do posledno strafce 1.4 i 1.6 za podetalni inf na 077 726 148 Prakam i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам