1 / 3
РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА ТАМЧЕ 1
15.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 21:37

Прилеп / Прилеп

Се продаваат Половни Резервни делови за Тамче 2001, Мењач, Потисна Плоча, Помошна Ѕвона и Замаец . Контакт на
тел 076 984 435

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
+389 76 984 435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам