Logo

Se prodavaat kukli, stalazi i dr.

Број на оглас: 3413667 | Објавен на: 07.05.2020, 16:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat kukli, stalazi i drugi raboti za dukjani. Povekje informacii na 070 570 617.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач