Logo

SAMSUNG GALAXY A5 2017

Број на оглас: 3413800 | Објавен на: 09.02.2020, 22:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A5 2017

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG GALAXY A5 2017 во одлична состојба, добро сочуван и комплетно исправен, со заштитно стакло. Информации на телефон: 070 586 069

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Огласувач