1 / 5
TRAKTOR
1 €
09.03.2022 09:46

Прилеп / Прилеп

BROJ ZA KONTAKT - 077 511 741 - BLAŽE

TRAKTOROT e 540 ✔ , ne kako lepenkata 542 ❌ moži i za pomal traktor imt 33 ili 39 .
TRAKTOROT ima i Drljači BEOGRADSKI .

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Slavco
Потврден огласувач
075946514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам