Logo

ketefrez sm 150 italy

Број на оглас: 3414903 | Објавен на: 07.04.2020, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


odlina sostojba

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 d.s 68

Потврден огласувач