1 / 6
Se iznajmuva stan za kratok prestoj
20 €
Цената не е фиксна
02.11.2019 10:23

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2,5

Квадратура:

48 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul. Petar Acev 6a

Se izdava stan za kratok prestoj, so vkluceno wi fi, parking mesto, okolu 1km od centar.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Metodi
Потврден огласувач
076487017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам