Logo

VW GOLF 2.0tdi 2009 PERFEKT

Број на оглас: 3416539 | Објавен на: 11.12.2019, 16:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 8.000 €

8.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so novi zimski gumi servis full mal i golem motor zamaec turbo dizni raboti perfekt
Registracia do april so zelen karton
160000km so garancia
Za zamena cena e 8500
2xkluca
Parking sensor

 077604111

Потврден огласувач