SE IZDAVA STAN
10 МКД
Цената е фиксна
24.06.2022 15:09

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dimo nsrednikot 58

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN,64m2 ,UL,DIMO NAREDNIKOT 58,KLIMATIZIRAN,INTERNET,KABLOVSKA,ZA PODETALNI INFORMACII 075 451 960

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

goran
Потврден огласувач
075451960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам