1 / 3
Се издава дуќан caffe bar Di caprio
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2022 10:35

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

120 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

се издава дуќан 2 ката опремени комплетно со се инвентар за кафич можи и за друга намена 120м2 цена по договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

BOBI
ПРИЛЕП - Автопат M5/ Прилеп - Битола
Потврден огласувач
075406581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам