Logo

Stan - Apartman vo Sv.Stefan, Ohrid

Број на оглас: 3419037 | Објавен на: 08.11.2019, 16:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 36 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Цена: 32.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Апартман 36 м2 - Населба Св.Стефан
Балкон 6 м2 - поглед кон езеро
Околина - борова шума
Дневен престој, спална, кујна

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач