Logo

Stan - Apartman vo Sv.Stefan, Ohrid

Број на оглас: 3419049 | Објавен на: 07.07.2020, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 44 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Цена: 39.500 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Апартман 44м2 - Населба Св.Стефан
Балкон (предна страна - запад) 6м2
Балкон (задна страна - исток) 6м2

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач