1 / 2
RAKAVICI " 5.11 Tactical Series "
399 МКД
Цената е фиксна
23.11.2022 15:11

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

SPORTSKO -TAKTICKI RAKAVICI ZA RAZLICNA NAMENA : LOV , VELOSIPEDIZAM...........
NAPRAVENI OD SINTETICKI MATERIJAL ,GUMIRANI OD VNATRESNA STRANA

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Sport Shop.mk
Потврден огласувач
071580260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам