Logo

Каиш за гитара Quick release

Број на оглас: 3423001 | Објавен на: 19.11.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Додаток за лесно и брзо прикачување и откачување на каиш за гитара
D'Addario Quick Release

Skymusic Centar во ГТЦ од страната на Жена парк. Инфо на 02 3248 118

Огласи од: Skymusic Centar

Skymusic Centar

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Skymusic Centar (претпријатие)

Потврден огласувач