1 / 7
TOMOS BT 50 N ITNO
350 €
Цената не е фиксна
09.11.2019 23:45

Делчево / Делчево

So dokumenti so prevod fabrika raboti se na nego 400 evra hitno !
-Klip 38.5 Orginal ne e kineski
-Elektronsko Palenje 12/50
-Blombina Orginal 12v
-Svetla nazad napred rabotat
-Zmigavci & Kilometraza & Obratomer
-Dokumenti so prevod bilo koga motorot e odjaven treba registracija
-Masina bez mana sitni zamerki po sediste i auspuh.. 400 eu Hitno Kontakt na 078 346 803

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Mehmet
Потврден огласувач
078346803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам