1 / 8
КОМПЛЕТ ЛЕД РОТАЦИОНА СИЈАЛИЦА
350 МКД
Цената е фиксна
31.07.2022 21:07

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Конечно за празниците ке можеме да си приредиме колор визуелно ротационо осветлување на просторијата каде заедно со музиката ке имаме идеален амбиент за празнување и расположение. Пријатното осветлување ке ја збогати веселбата и играта и ке внесе топлина и разиграност, а тоа ке ве понесе во посебно расположение и уживање. Сето тоа ке можете да го имате за сите празници, родендени, имендени, матури, вечерни дружења, свечености, секогаш кога ке посакате волшебно осветлување и амбиент. Сијалицата ке ви трае околу 20.000 часови забава, ке ви осветли повеке од 50м2 простор и сето тоа за минимална занемарлива потрошувачка на енергија. Сијалицата се испорачува во комплет со аголен керамички утикач со фасонка Е27 и прекинувач, значи добиватге комплетна украсна ѕидна лампа. Сијалиците ги имаме во две величини, Комплет 3W кој чини 350 ден и Комплет 6W по цена од 550 ден. Испораката по карго е 120 ден.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

Radomir
Потврден огласувач
070550847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам