1 / 1
Продавам термо печка АМГ, termo pecka AMG
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Денес 16:46

Кисела Вода / Скопје

Продавам термо печкa модел (AMG).
1. AMG термо печка 3.5kw.
2. На печката и недостасува долната решетка.
3, Печката е во одлична сосојба и одлично работи има и постоље.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Павле
Потврден огласувач
077772231
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам