1 / 2
Krevet
4.000 МКД
Цената не е фиксна
12.11.2019 01:31

Прилеп / Прилеп

odlicen krevet so mehanizam na pustanje,pogoden za spienje na 2 lica

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
078570909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам