СЛАТКАРКА
1 €
21.06.2022 10:58

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ларина Импекс ДООЕЛ има потреба за персонал за погон за производство на слатки .Искуство не е задолжително.
Сите заинтересирани да се јават на 070-410-725

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Се продава од: Претпријатие

ЛАРИНА ИМПЕКС ДООЕЛ
Потврден огласувач
070-410-725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам