Logo

АТМОС “MAURER“

Број на оглас: 3425988 | Објавен на: 12.11.2019, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Едноколични атмос во тотално исправна состојба за топло и ладно димење. Гратис софтвер. Се наоѓа во Белград.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Vojo Živojnović

Потврден огласувач