1 / 4
Sony mc2500
790 €
18.03.2022 16:37

Боговиње / Тетово

Kamerata e edna sezoni koristena, vo odlisna sostojba e, 2 golemi bateri i kabelot punjachot,

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

niki
Потврден огласувач
070826313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам