1 / 4
ДЕТЕКТОР ЗА СКРИЕНИ БУБИЦИ И КАМЕРИ....
1.600 МКД
Цената е фиксна
30.09.2020 19:09

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Брзо, лесно, сигурно и едноставно откривање на скриени уреди за прислушување, бубици, на било која фрекфенција, како и сите видови на камери во просторија на растојание од 10см. до 10м. со јавување на три начини:, со вибрации, звучни или светлосни сигнали на апаратот. Апаратот е опремен со копче за вклучување, потенциометар за подесување на јачината на звукот или вибрациите, селектор за бирање опција на работа, компас, лед диоди за светлосно покажување јачината на сигналот, телескопска антена, а во прилог со апаратот оди уште и адаптер со прилагодувач за полнење на батериите, слушалици и фабричко упатство.За вашиот мир во домот, автомобилот, канцеларијата, потребен е апаратот за да потврдите дали сте безбедни, дали не сте прислушувани или снимани. Апаратот е наменет за лична употреба. Испораката по карго е 120 ден,

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

Radomir
Потврден огласувач
070550847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам