Logo

BOSCH - Elektricen konvektor

Број на оглас: 3428060 | Објавен на: 05.08.2020, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Potpolno nov, neupotrebuvan.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Toshe

Потврден огласувач