Logo

Медицинска сестра/техничар во старски дом

Број на оглас: 3429247 | Објавен на: 10.01.2020, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Приватна установа за социјална заштита на стари лица има потреба од медицинска сестра/техничар, неговател, физиотерапевт за вработување на неопределено време. Сите заинтересирани можат да не контактираат на 071 230 812

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 П.У.С.З - Сонце

Потврден огласувач