1 / 3
FIAT PUNTO NA DELOVI
1 €
Цената е фиксна
12.05.2022 10:57

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

FIAT PUNTO 1.9 JTD 2004 GOD NA DELOVI
TEL: 077/ 737-207 DAME

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dame
Потврден огласувач
077737207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам