1 / 2
SHARAN 1.9 TDI NA DELOVI
1 €
21.11.2022 12:37

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

SHARAN 1.9 TDI 85KW, 116 KS. 2003G
TEL:077/737-207 DAME

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dame
Потврден огласувач
077737207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам