1 / 3
ALFA 156. 1.9 JTD 2005G NA DELOVI
1 €
05.02.2023 13:51

Прилеп / Прилеп

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2019

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

ALFA 156 1.9 JTD 85KW. 2005G NA DELOVI.
TEL:077/737-207 DAME

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dame
Потврден огласувач
077737207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам