1 / 3
PEUGEOT 307 HDI .2003G
1 €
05.02.2023 13:51

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

PEUGEOT 307 HDI .2003G NA DELOVI
TEL:077/737-207 DAME

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dame
Потврден огласувач
077737207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам