1 / 2
PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G NA DELOVI
1 €
03.05.2022 13:19

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

NA DELOVI PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G
TEL.:077-737-207 DAME

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dame
Потврден огласувач
077737207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам