1 / 3
OPEL ASTRA 1.7 NA DELOVI
1 €
05.02.2023 13:51

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

OPEL ASTRA 1.7 ISUZU 55KW. 2003G NA DELOVI.
TEL:077/737-207 DAME

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dame
Потврден огласувач
077737207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам