1 / 3
OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI NA DELOVI !
1 €
21.11.2022 12:37

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 74KW. 2004G NA DELOVI.
TEL:077/737-207 DAME

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dame
Потврден огласувач
077737207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам