Samsung J6 2018 crn
6.500 МКД
Цената не е фиксна
16.11.2019 19:35

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

J6

Боја:

Black

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Prodavam samsung J6 2018 full pakuvanje raboti perfektno,moze i zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

stan
Потврден огласувач
071377068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам