1 / 1
Samsung note 4 ZAMENUVAM ZA IPHONE
По Договор
16.11.2019 23:42

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung note 4

Боја:

Rosa

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

10 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

TELEFONOT E RKSTRA ZACUVANA. NEMA NI EDNA GREPKA . SAKAM IPHONE ZA TOA GO ZAMENUVAM.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

kadrije jusinova
Потврден огласувач
075793930
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам