Se prodavaa ili izdava dve nivi
6 €
20.09.2022 10:15

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

6370 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaa dve nivi ednata e zad sladara 2100 kvadrati drugata zad mikrosam samako 6370 kvadrati dvete se so hidrosistem povejce info na mob 075605308

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075605308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам