1 / 1
Плац-Нива 1397m2 реон Визбегово општина Чучер сандево
35 €
Цената не е фиксна
20.05.2020 17:18

Чучер Сандево / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1397 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во градежен реон,со површина од 1397м2,општина Чучер Сандево цена по договор инфо на тел.072-263-135.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078462359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам