1 / 2
Amortizeri komplet za grande punto 1.9 m jet
По Договор
01.02.2023 21:07

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Grande 1.9

Tип на делови:

Амортизација Амортизери

Skoro novi amortizeri za grande punto 1.9 m jet. Komplet sose spirali zadni dva.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

oliver
Потврден огласувач
072307277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам