Logo

ATV ZAMENA atv zamena

Број на оглас: 3435899 | Објавен на: 17.01.2020, 00:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2011

Модел: ATV

Цена: 1.100 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Dobro socuvan napraven servis 
250cc MK dokumenti 
2.600-2.700 km pominati
novi gumi 
vodeno ladenje 
palenje na kluc
4 brzini + R
Zamena samo za ovie dve vozila GOLF 4 1.9D --- FIAT PUNTO D

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач