1 / 4
Гарнитура - тросед, двосед, фотеља, тарбуретка
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.11.2022 10:50

Дебарца / Охрид

Тросед на извлекување, двосед на извлекување , фотеља, и тарбуретка во многу добра состојба

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава / Можна е замена од:

Огласувач
Потврден огласувач
071248235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам