Се изнајмува стан во Точила на 2 спрат ИТНО!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.11.2019 20:48

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Точила

За повеќе информации јавете се на 078 334 861

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
078334861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам