1 / 4
Masa za kompjuter
1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 05:24

Кривогаштани / Прилеп

Испраќам по карго    

Масата е за компјутер има длабока фиока. Отвори за кабли.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Stef
Потврден огласувач
077791167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам