1 / 12
DELOVI ZA OPEL ASTRA G
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 11:32

Прилеп / Прилеп

imame delovi za opel astra G
gi imame site motori
benzinci i dizeli
limarija vrati krila haubi
branici bandazi gumi
SE OD OPEL POLOVNI I NOVI
IMAME DELOVI ZA SITE
OPELI OD 98 god do 2010 god

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

goce
Потврден огласувач
076215408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам