1 / 3
Плац
По Договор
20.04.2021 11:04

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава 1/2 од плац - КП бр 5931 КО Варош, градежно неизградежно земјиште. Вкупната површина на плацот изнесува 1200 м2, 66м должина и 18м ширина(се продава половина). Плацот е лоциран одспротива на главната капија од АД „ЖИТО ПРИЛЕП“ на ул„Карпалак“.
Цена по договор!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070388807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам