Logo

Opel Vektra 2.0 dizel

Број на оглас: 3444901 | Објавен на: 20.01.2020, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Socuvano,registrirano cela godina,ful oprema,novi gumi

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 pavle

Потврден огласувач