Ureden stan na Aleksandar Makedonski
1 €
01.12.2019 23:20

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Aleksandar Makedonski

iznajmuvame prekrasen stan na prvi kat na glaven pat Aleksandar Makedonski Prilep-Skopje informacii na telefonot izlozen na oglasot

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

vecka midoska
Потврден огласувач
075604378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам