1 / 3
selfi stick
250 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2021 17:35

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Сакаш да направиш Кул фотки и видеа? Тогаш овој држач е вистинското решение. Благодарение на трите ногалки, кои лесно се виткаат, овој Кул производ може да го држи вашиот телефон речиси секаде.

• Производот доаѓа во три бои (плава, црна и црвена).
•Цената на еден производ е 250 денари, плус карго трошоците.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Селфи стик

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
070303895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам