1 / 4
Constant - Digitalen kantar za vaganje bagaz
499 МКД
06.12.2022 13:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

⚖️ Преносен дигитален компактен кантар за вагање на багаж. Идеален доколку патувате со авион. LCD екран за лесен приказ на тежината. Максимален капацитет 50кг со голема точност.
Овој преносен уред ќе ви помогне лесно да ја вагате и да ја балансирате тежината на вашиот багаж рамномерно пред да стигнете до аеродром.

◾️ Капацитет: 50 кг.
◾️ Енергија: 1 x 3V батерија.
◾️ Големина: 10 x 3 x 2,5cm.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set mrezni Alatki + Tester

1799 МКД

Set 9 Magnetni Adapteri

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам