Logo

Biljard 6 Fudbalce fabi

Број на оглас: 3452856 | Објавен на: 08.12.2019, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Biljard 6ka i fudbalce Fabi, vo odlicna sostojba
Cena po dogovor
Kontakt tel. 071293665 Ljupco

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач