1 / 1
Vodovod vodovodzija vodoinstalater odzatnuvanje
1 €
11.05.2023 08:43

Скопје Центар / Скопје

Se vo vrska so vodovod, odvod I elektrika; popravka na sporeti, cistenje na boljeri itn; otkloonuvanje na sekakov problem povrzan so struja Ili vodovod.

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Blagojce
Потврден огласувач
078320652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам