1 / 4
El.skuter i El.trikolka najnovi modeli 2020
580 €
Цената е фиксна
04.10.2021 07:16

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Novi neotpakuvani ...skuter 580€...trikolka 650€ so 680€..trikolka ima crna boja...pomal skuter ima sivo so crno...skuter ima plavo belo so crveno metalik...tel.078 251 180

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

BadiMachines
Потврден огласувач
077803214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам